Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/najjar-dent.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/najjar-dent.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/najjar-dent.pl/public_html/includes/functions.php on line 587
Medycyna
Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: Medycyna

Strona Albothyl

Albothyl

Dodano: 10.06.2014

Albothyl to globulki dopochwowe, które zapewniają między innymi profilaktyczne leczenie chorób pochwy u kobiet. Dzięki zastosowaniu polikrezulenu, nabłonek pochwy łuszczy się i ulega usunięciu z ciała, zabierając ze sobą wszelkie źródła chorób takich jak zapalenie pochwy, grzybica pochwy czy nadżerki. Lek można zakupić bez wydawania recepty i jest dostępny w większości aptek. Wejdź też na www.albothyl.pl, aby dowiedzieć się więcej o chorobach intymnych.

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 03.02.2015
Jeśli zależy Ci na jedzeniu wartościowych posiłków przez cały dzień, ale nie masz czasu na ich przygotowanie lub po prostu nie wiesz co jeść, Diet4you jest dla Ciebie. Zajmujemy się przygotowywaniem posiłków po konsultacji z dietetykiem i dostarczamy go pod wybrany przez Ciebie adres na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Zdrowe jedzenie wcale nie musi być nudne, a my jesteśmy tego przykładem. Gotujemy smacznie, zdrowo i zapewniamy, że takie posiłki nie będą nudne lecz za każdym razem będziecie czekać na nie z niecierpliwością.
Strona Klinika Implantologii

Klinika Implantologii

Dodano: 10.12.2014
Jeśli jesteś pacjentem szukającym profesjonalnej pomocy stomatologiczno-implantologicznej to idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie krakowska klinika zajmująca się właśnie tego typu leczeniem. W zakres leczenia wchodzą tu takie działania jak protetyka, ortodoncja, mikrochirurgia oraz chirurgia stomatologiczna. Istotnym punktem jest medycyna estetyczna, leczenie kanałowe oraz leczenie próchnicy. Ośrodek prowadzi też szkolenia z implantologii. Klinika oferuje pomoc pacjentom z problemami zdrowotnymi i estetycznymi.
Strona Laserdent

Laserdent

Dodano: 05.07.2013
Oferowane przez klinikę stomatologiczną Laserdent zabiegi pozwolą nie tylko odzyskać zdrowie zębów, lecz również poprawić ich estetykę, a nawet zrekonstruować ubytki. Doświadczenie, jakie posiadają nasi dentyści, pozwala nam na zapewnienie komfortowych warunków przeprowadzania zabiegów, a także stosowania najnowszych technik w zakresie leczenia stomatologicznego. Działamy w Łodzi w dzielnicy Kurczaki i jesteśmy otwarci do późnych godzin.
Strona Medox

Medox

Dodano: 28.12.2015
Oferujemy naszym pacjentom w naszej profesjonalnie działającej klinice realizowanie terapii dla pacjentów mających problemy z uzależnieniem od alkoholu, leków, narkotyków. Prowadzimy również terapie w przypadku pacjentów cierpiących na depresje, zaburzenia psychiczne. Gwarantujemy naszym pacjentom komfortowe warunki w naszej klinice a jednocześnie realizowanie poszczególnych terapii po wykonaniu szerokiego zakresu diagnostyki, co pozwala na dopasowanie terapii do indywidualnych problemów pacjentów. Zapraszamy!
Strona Mobilne Badania

Mobilne Badania

Dodano: 10.02.2014
Strona internetowa mobilnebadania.pl to wizytówka firmy, która specjalizuje się na polskim rynku w wykonywaniu badań mobilnych oraz innych działań marketingowych. Konsultacje przeprowadzane w ramach usług to między innymi badania zawartości cholesterolu, badania choroby wieńcowej, badania alergiczne i konsultacje ginekologiczne. Możliwe są również praktycznie wszystkie inne badania, a za każdym razem wykonane one zostaną przez doświadczoną kadrę medyczną. Ponadto Mobilne Badania to również inne działania z zakresu marketingu medycznego. Zapraszamy na stronę.
Strona Salve

Salve

Dodano: 15.11.2013

Placówka medyczna Salve prowadzi szpital, cztery przychodnie, w tym także poradnię specjalistyczną oraz dziecięcą i profesjonalne leczenie. Doskonała diagnostyka chorób, profilaktyka - wszystko to oferuje nasza medyczna placówka Salve. Dzięki współpracy wybitnych lekarzy i specjalistów możemy przeprowadzać najlepsze leczenie. Dodatkowo korzystamy z doskonałej jakości sprzętów medycznych – nasze sale są świetnie wyposażone we wszystkie najważniejsze urządzenia medyczne. Z nami możesz czuć się pewnie i bezpiecznie.

Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 15.11.2019
Salve Medica jest innowacyjnym Centrum Medycznym, które działa na terenie dwóch miast w Polsce. Jeden ośrodek znajduje się przy ulicy Szparagowej 10 w Łodzi. Każdy pacjent otoczony jest w nich specjalistyczną opieką medyczną i zyskuje dostęp do kompetentnych specjalistów wykształconych z różnych dziedzin medycyny. Oprócz ogromnej wiedzy merytorycznej lekarzy wyróżnia empatyczne podejście, dokładna diagnostyka oraz nastawienie na dobro pacjenta.
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 17.03.2015
Wiele osób w Polsce narzeka na sezonowy brak słońca. Brak promieni słonecznych to także brak witaminy D, gwarantującej zdrowe kości, zęby, odporność ogólną. Wychodząc naprzeciw tym problemom proponujemy Państwu suplement diety uzupełniający profesjonalnie  niedobory witaminy D. Ten kłopot dotyka praktycznie całej krajowej populacji, dlatego warto się przed nim bronić. Nasz cały portal informuje o podstawowych aspektach związanych z witaminą D. Dzięki temu poznacie Państwo lepiej jej profesjonalne właściwości i specjalistycznie wpłyniecie na ochronę zdrowia indywidualnego.

Staw czoło trądzikowi

Trądzik pospolity jest uciążliwe schorzenie, dotyka jednak nie tylko problemem nie tylko nastolatków, ale dorosłych.

więcej

Kriolipoliza - innowacyjna redukcja tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza to zabieg, podczas którego zniszczeniu ulegają nie tylko tkanki tłuszczowe, ale także inne struktury takie jak nerwy, skóra, mięśnie, naczynia krwionośne itp. Ostatnie badania wykazały wysoką skuteczność podobnych działań w przypadku redukcji nadmiernej tkanki...

więcej

Pozytywny wpływ witaminy D na zdrowie

Powszechna jest wiedza na temat tego, że witamina D działa pozytywnie na rozwój kości u małych dzieci.

więcej